services Usługi

Naszą specjalnością są aplikacje mobilne. Na co dzień zajmujemy się projektowaniem oraz implementacją wysokiej jakości aplikacji na Android, iOS, Windows Phone (Windows Mobile). Świadczymy także usługi powiązane z aplikacjami mobilnymi np. projektowanie grafiki pod aplikacje mobilne, pisanie specyfikacji technicznej, outsourcing kadr, reklama oraz promocja aplikacji, usługi konsultingu w zakresie strategii rozwoju aplikacji mobilnej. 

mobile

Aplikacje na zamówienie

Od 2010 tworzymy dla naszych klientów aplikacje szyte na miarę. Jeżeli chcesz zbudować unikalną aplikację dla Twojej firmy na platformę iOS (Apple), Android lub Windows Phone (Windows Mobile, skontaktuj się z nami.

Zobacz nasze portfolio, aby poznać niektóre z aplikacji, które stworzyliśmy.

Nasze aplikacje budujemy używając natywnych bibliotek danych systemów, co gwarantuje najwyższą jakość i użyteczność aplikacji.

mobile

Projekt techniczny

Jeżeli nie masz dokładnego opisu projektowego aplikacji, możemy stworzyć go za Ciebie. Specyfikacja techniczna przy projektach mobile jest bardzo ważna, ale często pomijana, szczególnie przez klientów z małym doświadczeniem w IT. Dobra specyfikacja to pierwszy krok w kierunku wykonania aplikacji wysokiej jakości. Im dokładniejsze jest specyfikacja, tym dokładniejsza wycena wykonania aplikacji.

mobile

Strategia

Samo zrobienie aplikacji mobilnej to inwestycja, która powinna się zwrócić. Niestety nie zapewnimy, że Twoja aplikacja na pewno przyniesie zwrot z inwestycji, ale możemy Ci pomóc w tym, co należy zrobić, aby odnieść sukces na rynku mobile. Oprócz wykonywania aplikacji mobilnych dla innych firm posiadamy w swoim portfolio kilka aplikacji, które pozwoliły nam na zbudowanie naszej firmy bez potrzeby szukania zewnętrznego finansowania. Wiemy, jak postępować z gotową już aplikacją, aby zaczęła przynosić wymierne korzyści. 

mobile

Outsourcing Kadr

Jeżeli pracujesz już nad projektem mobilnym i potrzebujesz wsparcia, możemy dostarczyć Ci wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierów z bogatym doświadczeniem w branży mobile. W naszym zespole posiadamy osoby po najlepszych polskich uczelniach technicznych z bogatym doświadczeniem w projektach Android, iOS, Windows Phone. 

products Nasze produkty

Zapoznaj się z naszymi produktami, czyli gotowymi aplikacjami, które możemy po korzystnej cenie wdrożyć w Twoim systemie.

request Zapytaj o wycenę

Jeśli masz pytania dotyczące naszej oferty, usług lub innego tematu serdecznie zapraszamy do kontaktu. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytanie w ciągu 1 dnia roboczego.
Jeśli chcesz oszacować koszt wykonania aplikacji mobilnej, w pierwszej kolejności wypełnij formularz.

Wyślij zapytanie