project icon Travel Translator

Aplikacja stworzona, by ułatwić rozmowy w różnych językach. Dostępna Samsung Gear, Android Wear, Apple Watch, Android i iOS.


objective CEL

Aplikacja początkowo została napisana na konkurs firmy Samsung Gear App Challenge oraz Samsung Tizen App Challenge 2014. Spośród ponad tysiąca nadesłanych zgłoszeń nasz mobilny tłumacz trafił na listę 10 zwycięskich aplikacji. W wersji na system operacyjny Tizen wygrał konkurs Tizen App Challenge 2014 w kategorii Travel. 

Celem aplikacji jest ułatwienie komunikacji ludziom, którzy rozmawiają w różnych językach. Podróże, spotkania biznesowe i nauka języków nigdy nie były łatwiejsze! Travel Translator tłumaczy wypowiadane kwestie z dużą dokładnością, wszystko z pomocą jasnego i intuicyjnego interfejsu.

Po wygranej w konkursie stworzyliśmy aplikację także na inne platformy, tak aby praktycznie każdy użytkownik globu mógł z niej skorzystać. Obecnie aplikacja jest do pobrania na zegarki Samsung Gear, Android Wear, Apple Watch, jak również telefony z systemem Android oraz iOS. 

solution WYKONANIE

Aplikacja jest przykładem naszych możliwości, jeżeli chodzi o programowanie na różne platformy. Jej działanie jest bardzo proste - mówisz w swoim ojczystym języku, a aplikacja tłumaczy to na inny język. Więcej o aplikacji można dowiedzieć się na stronie http://traveltranslator.proexe.eu

Aplikacja rozpoznaje mowę w następujących językach: 

Arabski (Egipt), Arabski (międzynarodowy), Arabski (Arabia Saudyjska), Bahasa (Indonezja), Kantoński (Simplified), Kataloński, Chorwacki, Czeski, Duński, Holenderski, Angielski (Australia), Angielski (UK), Angielski (Indie), Angielski (US), Fiński, Francuski, Francuski (Kanada), Niemiecki, Grecki, Hebrajski (Izrael), Hindi, Węgierski, Farsi (Iran), Włoski, Japoński, Koreański, Malajski, Mandaryński (Chiny/Simplified), Mandaryński (Tajwan/Tradycyjny), Norweski, Polski, Portugalski (Brazylia), Portugalski (Portugalia), Rumuński, Rosyjski, Słowacki, Hiszpański, Hiszpański (Latino), Szwedzki, Tajski, Turecki, Ukraiński, Wietnamski.

key TECHNOLOGIA

Aplikacja korzysta z: 

  • silnika Nuance do rozpoznawania mowy oraz do wymawiania przetłumaczonych fraz

  • Google Translate oraz Bing do tłumaczeń 

getapp Pobierz aplikację

 

getapp Pobierz aplikację na Samsung Gear

Aby pobrać aplikację na zegarek Samsung Gear, wyszukaj "Travel Translator" w sklepie Samsung Galaxy Apps w dziale "Gear". 

 

projects Więcej projektów